Kino4ua.com
FullHD 1080p
G

Вартові джунглів

Рік:
Ор. назва:
Les as de la jungle
Країна:
Франція
Категорія:
Режисер:
Девід Ало
Тривалість:
01:37:06
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований | iTunes
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал
У джунглях живе дуже багато різних тварин. Яскравим представником групи найкумедніших та сміливих є смугастий пінгвін Моріс, якого через незвичайного забарвлення називають тигром. Але він зовсім не страждає манією величі з цього приводу, хоча на відміну від своїх дуже повільних родичів швидкий і спритний Моріс має ще й дуже жвавий характер. Він знає прийоми кун-фу і вміє застосовувати їх на практиці, тому якщо знадобитися когось захистити, хоробрий пінгвін відразу прийде на допомогу. Колись основною захисницею тропічного лісу була тигриця - мама Моріса, а зараз її справу продовжує син зі своїми товаришами. Команда, в яку входять кращі друзі пінгвіна (дотепний малюк-долгопят Гілберт, наполеглива і відважна горила Мігель і золота рибка) називається «Вартові джунглів». Зі своєю складної місією вони справляються, і, не дивлячись на те, що їх справи не завжди йдуть гладко, ніхто не впадає у відчай. Завдання захисників - стежити за порядком в своєму будинку і вирішувати виникаючі проблеми. Одного разу хитрий і злий коала Ігор задумав захопити владу в джунглях і знищити його мешканців. Про це дізнався Моріс. Підступного ворога треба зупинити. Наказами Ігоря підкоряються бабуїни - тупі найманці, які володіють величезною фізичною силою. У цій боротьбі відважним захисникам лісу залишається сподіватися на свій розум, кмітливість і взаємодопомогу. ©Kino4ua Вартові джунглів 2017 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
6+
IMDb5.4
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?