Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG

Бенні і Джун

Рік:
Ор. назва:
Benny & Joon
Країна:
США
Режисер:
Джерімайя С. Чечік
Тривалість:
01:38:34
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | АМС
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Після смерті батьків Бенні довелося самому наглядати за молодшою сестричкою Джун, яка з дитинства страждає серйозним психічним розладом. Хлопці проживають в затишному будиночку, що дістався їм у спадок від раптово померлого батька з матір'ю.
Цілеспрямований молодий чоловік, який працює в місцевій автомайстерні, намагається максимально забезпечити нормальне існування нещасної шизофренічки, адже ніколи не знаєш, що вона утне в наступну хвилину. І хоча турбота про найближчу родичку забирає у головного героя практично весь вільний час, позбавляючи особистого життя, він не звертає на це уваги.

Одного разу при досить безглуздих обставин Джун познайомилася з Семом, довговолосим худеньким хлопцем, не менше екстравагантним і непередбачуваним, ніж вона. Разом хлопці починають витворяти воістину дивні речі, поступово розуміючи, що їх тягне один до одного, а значить, це не що інше, як справжня, взаємна любов.
Але слід пам'ятати, що Бенні, старанно оберігає сестричку від впливу навколишнього світу, вкрай негативно ставиться до непроханого гостя, тому постарається відвадити Сема від божевільної дівчини. До чого ж це призведе? ©Kino4ua Бенні і Джун 1993 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
6+
IMDb7.1
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?