Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Чужий / Чужі 2 (Режисерська версія)

Рік:
Ор. назва:
Aliens
Країна:
США, Велика Британія
Режисер:
Джеймс Камерон
Тривалість:
02:17:37
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | 1+1, Цікава Ідея
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Після дій представлених в першій картині пройшло багато років. Весь цей час, єдиний член команди корабля «Ностромо» що вижив - Еллен Ріплі, перебувала в рятувальній капсулі. Занурена в анабіоз вона безцільно пливла по космосу, поки не була знайдена групою рятувальників.

Вийшовши зі штучного сну, вона дізнається, що довгі роки, проведені в космічному просторі, відібрали її дочку і всіх знайомих друзів. Її розповіді сприймають як марення, а на додаток - вона вважається головною винуватицею катастрофи що сталася на буксирі.

Несподівана зміна приходить після того, як поселенці планети Ахерон виявляють інопланетний корабель з коконами, а зв'язок з керівництвом різко обривається. Розповідями Еллен цікавиться командування, вважаючи її цінним фахівцем. Жінка отримує обіцянку про відновлення звання офіцера, якщо погодиться повернутися на злощасну планету і розібратися в тому, що відбувається. На цей раз її будуть супроводжувати спеціально навчені бійці, а головна мета місії - отримання живого представника Чужих. ©Kino4ua Чужий / Чужі 2 (Режисерська версія) 1986 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb8.4
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?