Kino4ua.com
480p
PG-13

Геркулес: Легендарні Подорожі / Легендарні пригоди Геркулеса (1, 2, 3, 4, 5, 6 сезон)

Рік:
Ор. назва:
Hercules: The Legendary Journeys
Країна:
США, Нова Зеландія
Категорія:
Режисер:
Чарлі Хаскелл, Брюс Кембелл, Майкл Херст
Тривалість:
Переклад:
Українська мова К1 | Багатоголосий закадровий
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - СТС
Ти чув коли-небудь про дванадцять подвигів Геракла? Насправді їх було 103 .... і всі вони записані на плівку! Син могутнього Зевса і земної жінки, напівбог-напівлюдина, Геркулес - головний герой легендарного серіалу «Геркулес: Легендарні Подорожі / Легендарні пригоди Геркулеса». У «Подорожах Геракла» древні як світ легенди жваві найсучаснішими кіно-технологіями. Створювали віртуальну старогрецьку реальність ті ж люди, які працювали над «Парком Юрського періоду» та «Маскою». Завдяки спецефектам двадцять першого століття ти дізнаєшся, як насправді виглядали боги і монстри, що населяли Давню Грецію тисячі років назад .... ©Kino4ua Геркулес: Легендарні Подорожі / Легендарні пригоди Геркулеса (1, 2, 3, 4, 5, 6 сезон) 1994 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb6.5
Основний торрент
1 сезон
2 сезон
5 сезон
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?