Kino4ua.com
PG-13

Темні часи

Рік:
Ор. назва:
Darkest Hour
Країна:
США, Великобританія
Режисер:
Джо Райт
Тривалість:
02:04:54
Переклад:
Українська мова Повне дублювання (iTunes)
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Профессиональный (полное дублирование) Украинский (iTunes)
Після важкої зими під тиском опонентів англійський прем'єр-міністр Чемберлен вирішує піти з політики, а його місце за указом короля займає амбітний Уїнстон Черчілль. Незважаючи на відчайдушне прагнення зайняти другу за значимістю посаду, новоспечений прем'єр-міністр чудово розуміє, що належить колосальна робота. Країна знаходиться на порозі нав'язаної масштабної війни, відтягувати яку вже не має сенсу. Німецькі війська тіснять союзників і королівський експедиційний корпус що примкнув до них і до французького узбережжя Дюнкерка. У разі розгрому загнаних на клаптик суші армій загарбникові відкривається пряма дорога на обеззброєну Британію. Без підтримки американських сил, що вважають за краще в стороні чекати результату сутички, у англійських парламентаріїв практично не залишається іншого виходу, крім як починати ганебні переговори, щоб переконати агресорів змінити рішення. Саме на такий зовнішній політиці наполягає велика частина міністрів і особисто шановний лорд, який має неабиякий вплив на короля. Але Черчілль вирішує інакше: він переконаний, що з агресивною Німеччиною не може бути дружби. На свій страх і ризик, заздалегідь підготувавши промову з вибаченнями, новий прем'єр наказує до кінця боротися за порятунок приречених британців. ©Kino4ua Темні часи 2017 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
IMDb7.4
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?