Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG

Емоджі Муві

Рік:
Ор. назва:
The Emoji Movie
Країна:
США
Категорія:
Режисер:
Ентоні Леондіс
Тривалість:
01:26:22
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований | студія LeDoyen
Переклад:
Російською - Оригінал
В сучасний час необов'язково бути з людиною поруч, щоб висловлювати свої емоції чи думки, призначені спеціально для нього. Зараз в епоху гаджетів все набагато простіше, якщо ти хочеш побажати людині доброго дня, ти просто тикаєш на літери і відправляєш йому повідомлення, а якщо ще хочеш передати теплі емоції з цього приводу, то просто вибираєш картинку, яка підходить під текст. Сонечка, посмішки, сердечка, хмаринки, квіточки, подарунки, засмучені пики, здавалося б, це дуже спрощує спілкування. Замість довгого «цілую, люблю тебе сонечко» ти просто вибираєш, поцілунок, сердечко і картинку сонечка з проміннями. Мінімум часу, максимум сенсу. Але тепер перед людьми постала нова проблема - складність вибору цих самих смайликів або емоджі, яких стало дуже багато. Виявляється, що це не просто анімаційні картинки в наших смартфонах, вони живі і у них навіть є свої класи і підкласи, ієрархія, можна так сказати. Добрі не дружать зі злими. Ці незвичайні істоти живуть так само як і ми, у них є своє містечко, і обов'язки в ньому, але життя їх не настільки різноманітне, як здавалося б, адже кожен смайлик має лише одне обличчя, все крім одного. Джин незвичайний смайл, він здатний видавати найрізноманітніші гримаси, і ось через його помилки під час відправлення повідомлення видалася абсолютно незрозуміла емоція, яка була потрібна, і тепер власник смартфона подумує про те, щоб відформатувати систему, що загрожує знищення світу смайлів. ©Kino4ua Емоджі Муві 2017 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
6+
IMDb3.4
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?