Kino4ua.com
FullHD 1080p
CCR

Взвод (Чота)

Рік:
Ор. назва:
Platoon
Країна:
США, Велика Британія
Режисер:
Олівер Стоун
Тривалість:
01:59:49
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий, Субтитри / CC
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
В'єтнамська війна, 1968 рік. Молодий новобранець Кріс Тейлор, завербований в армію за власним бажанням, проходить службу в одному з взводів 25-го піхотного полку на кордоні В'єтнаму з Камбоджею. В рядах його загону процвітає дідівщина: молоді несуть найважче «розвантаження» в рейдах, стоять в нічний варті і виконують найчорнішу роботу. Відділеннями у взводі командують два старослужащих - штабний сержант Барнс і сержант Елаіс, командир взводу - недавній випускник військового коледжу лейтенант Вулф. Незважаючи на офіцерське звання сержанти постійно принижують Вулфа на очах підлеглих і Тейлор розуміє, що реальна влада належить їм.

Під час зачистки одному з сіл у взводі пропадає боєць, пізніше його знаходять розп'ятим недалеко від села. Штабний сержант Барнс наказує знищити все поселення, вважаючи його «вьетконговскім розсадником». Лейтенант не чинить опір цьому. Несподівано з рейду по тунелях Вьетконга повертається Елаіс і зупиняє Барнса, між ними зав'язується конфлікт, і взвод ділиться на їх прихильників і противників. Тейлору Елаіс здається краще, тому він на його боці. В ході одного з боїв Барнс підставляє Елаіса і той гине. Тейлор вирішує помститися штаб-сержанту. ©Kino4ua Взвод (Чота) 1986 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb8.1
Основний торрент
 • Плеєр 1
 • Плеєр 2
 • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?
 1. Джон Вейн
  Джон Вейн
  10 квітня 2020 18:11
  + +1 -
  Я от одного не розумію, якого бена тут російською, коли сказащо що на українській. Самі слухайте цей понос....