Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Таємне вікно

Рік:
Ор. назва:
Secret Window
Країна:
США
Режисер:
Девід Кепп
Тривалість:
01:35:55
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Дубльований
Ще недавно Морт Рейні був успішним, популярним письменником, чиї романи розліталися, як гарячі пиріжки, а вдома чекала улюблена дружина.
На жаль, сьогодні життя повернулося до хлопця темною стороною. Дружина пішла, та й в кар'єрі намітився помітний простий. Натхнення пропало, що змушує чоловіка цілий день безцільно блукати по квартирі або тупо дивитися на екран комп'ютера, намагаючись вичавити з себе хоч слово.

Одного разу в його будинок постукав непримітний чоловік, одягнений в чорний капелюх і представився як Кокні Шутер. Незнайомець, не зволікаючи, звинуватив Морта в плагіаті, стверджуючи, що в минулому той вкрав у нього рукопис і, спритно помінявши назву, видав за свою.
Важко передати всю ступінь здивування письменника, ніколи не займався крадіжками чужих ідей. Все ж він допустив, що міг прочитати роботу Шутера, а через кілька років, перебуваючи під враженням прочитаним, але абсолютно про це забувши, написати власний твір.
Хоча незабаром містер Рейні усвідомив, що написав оповідання на два роки раніше його безпосередньої публікації. Тепер залишилося тільки відшукати чернетку і позбутися небажаного гостя. Правда, Кокні виявився зовсім не таким вже простим, тому клопоту з ним не оберешся. ©Kino4ua Таємне вікно 2004 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
IMDb6.5
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?