Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Скорпіон (1 - 4 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Scorpion
Країна:
США
Категорія:
Режисер:
Мел Демскі, Сем Хілл, Мілан Чейлях
Тривалість:
1 серія: 42 хвилини
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Дім, двоголосий закадровий | 2+2
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Уолтер виділяється на тлі інших підлітків своїм незвичайним складом розуму. У початкових класах хлопчик виявляв прекрасні здібності до математики, а потім захопився програмуванням, тому поки його однолітки гуляли і веселилися у вільний час, він вивчав комп'ютерні коди і шифри. Незабаром Уолтер зрозумів, що якщо постаратися, можна зламати будь-який сайт або сторінку відомої особистості. А потім хлопець замахнувся на більш високі цілі, вирішивши зламувати урядові сайти і бази даних великих корпорацій. Однак його витівки не могли довго залишатися непоміченими, тому слава про комп'ютерного генія швидко поширилася в певних колах.
Минуло кілька років, герой серіалу «Скорпіон» виріс, але його інтерес до програмування залишився колишнім. Хлопець вирішив взяти собі помічників, щоб примножити результати роботи. Незабаром про плани комп'ютерного генія дізналися секретні служби, які давно стежили за діяльністю Уолтера. Уряд, не втрачаючи часу, переманив хакера і його команду на свою сторону. Тепер героям належить вирішувати питання національної безпеки і виконувати найскладніші завдання, адже деколи саме в особистих листуваннях ховається потрібна інформація, яку необхідно розсекретити. Молоді і талановиті хлопці стають стражами віртуальної безпеки, від їх здібностей і оперативності часто залежать долі людей. Їм доведеться шукати нестандартні методи вирішення проблем. Не обійдеться і без любовних історій, адже в команді працюють кілька симпатичних дівчат ... ©Kino4ua Скорпіон (1 - 4 Сезон) 2014 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.0
1 сезон
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?