Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Американський пиріг: знову разом

Рік:
Ор. назва:
American Reunion
Країна:
США
Режисер:
Джон Гурвіц, Гайден Скулсберг
Тривалість:
01:53:51
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал
Нові пригоди відомої п'ятірки стурбованих телепнів, які з часів школи значно подорослішали, але не втратили молодечого запалу і здатності опинятися в комічних і неоднозначних ситуаціях.
По закінченню більше десятка років друзі знову в зборі, адже їх покликали на вечірку випускників. Чим не привід не тільки пригадати подвиги, але і екстремально погуляти, забувши про сімейні турботи і заморочки на роботі. Хлопців чекає не тільки ряд комічних і пікантних ситуацій, а й непередбачені зустрічі з незабутніми знайомими, включаючи шкільних подруг і темпераментних батьків.
Після грандіозної тусовки хлопці, які давно стали чоловіками, впевнені, що реальної дружбі не підвладні територіальні або тимчасові обмеження, так як ніхто не перешкодить весело відпочити з перевіреними друзями. ©Kino4ua Американський пиріг: знову разом 2012 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
IMDb6.7
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?