Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

На висоті

Рік:
Ор. назва:
High Life
Країна:
Франція, Велика Британія, Німеччина, Польща, США
Режисер:
Клер Дені
Тривалість:
01:53:02
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований | AAA-Sound
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
В недалекому майбутньому вчені вирішили здійснити глобальний експеримент, метою якого стало вивчення чорної діри. Спеціально для цієї місії були відібрані засуджені до смерті ув'язнені, готові відправитися за межі Сонячної системи. Під час польоту над ними проводили медичні досліди, результати яких могли просунути науку на багато років вперед. Ніхто не вірив в можливість повернення корабля на Землю, однак подорож в один кінець виглядала найкращим вибором для злочинців, поки експедиція не наблизилася до своєї мети ... ©Kino4ua На висоті 2018 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb5.8
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?