Kino4ua.com
PG-13

Душа компанії

Рік:
Ор. назва:
Life of the Party
Країна:
США
Режисер:
Бен Фелкоун
Тривалість:
105
Переклад:
Українська мова Postmodern | Професійний дубльований
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Профессиональный (полное дублирование) Украинский
У центрі сюжету комедійного фільму «Душа компанії» - домогосподарка Діна Майлз, чий шлюб дав тріщину, а життя почало котитися під укіс. Колись коханий чоловік кинув її і пішов до більш привабливою жінці. Двадцять три роки шлюбу виявилися нікому не потрібні. Дочка виросла і поїхала вчитися в коледж, тому Діна дуже важко переносить самотність. Недовго погоревав вона вирішує відвідати доньку.

Правда приїзд до коледжу розбурхав в пам'яті спогади про ті прекрасні студентські часи і про те, що Діна так і не закінчила коледж через вагітність. Але тепер у неї є багато часу і немає ніяких турбот, тому Діна вирішує знову вступити до коледжу, щоб перезавантажити власне життя. Новина не особливо радує її дочку, зате радує всіх її знайомих, так як Діна виявляється справжньою відірвою і душею компанії, з якою неможливо весело. ©Kino4ua Душа компанії 2018 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
IMDb5.6
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?