Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Енн (1, 2 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Anne with an E
Країна:
Канада
Категорія:
Режисер:
Пол Фокс, Аманда Таппінг, Енн Вілер
Тривалість:
01:00:00
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | UFDUB
Переклад:
Original English Оригінал
У центрі сюжету драматичного серіалу «Енн» знаходиться тринадцятирічна дівчинка, яка більше десяти років провела в притулку для сиріт. Вона рано втратила своїх батьків і тому не отримала привілеї дитинства. Замість цього вона змушена важко працювати в притулку.

Раптово Енн отримує звістку про те, що вона незабаром відправиться до прийомних батьків. Дівчинка вже передчуває нове життя і сподівається на те, що зможе знайти своє щастя. Незабаром вона опиняється в будинку літньої жінки і її старшого брата. Нові прийомні батьки швидко з'ясовують, що Енн потрапила до них завдяки випадку. Насправді вони хотіли всиновити хлопчика. Для головної героїні ця подія стає справжнім ударом. Вона змушена відправитися назад. Однак Енн не збирається повертатися в притулок. Замість цього вона опиняється на вулицях міста. А в цей час люди, у яких вона була в будинку, розуміють, що хочуть повернути її. Незважаючи на помилку, вони готові прийняти її і стати прийомними батьками. А в цей час Енн звинувачується в злочинах, які вона ніколи не скоювала.

Цей серіал ми рекомендуємо подивитися на сайті онлайн всім, хто любить гостросюжетні драматичні історії, що висвітлюють проблеми самотності, сім'ї та втрати близьких людей. ©Kino4ua Енн (1, 2 Сезон) 2017 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb8.7
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?