Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Велика риба і Бегонія / Велика риба та яблуня

Рік:
Ор. назва:
Dayu haitang / Big Fish and Begonia
Країна:
Китай
Категорія:
Режисер:
Лян Сюань, Чжан Чунь
Тривалість:
01:45:21
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | AniTube
Переклад:
Російською - Оригінал
Наше уявлення про світ обмежується лише загальноприйнятими законами. Але насправді він набагато більше, ніж здається. Існує паралельний світ, в якому все підкоряється особливому порядку і законам природи. З цього світу в наш на сім днів відправляються кілька його жителів, прийнявши вигляд риб. Крізь двері неба і води вони проникають в світ людей, щоб насолодитися його красою. Але одна з гостей, Чунь, будучи в образі дельфіна, потрапляє в сітку. До неї на допомогу кидається хлопчик. Йому вдалося врятувати рибу, але сам він гине під час шторму. Чунь не може змиритися з його смертю, адже він загинув, щоб врятувати її. Вона робить все, щоб його душа знову втілилася. Тільки дівчині доведеться заплатити надто велику ціну. Чи готова вона піти до кінця, порушивши всі стародавні закони? Мультфільм Велика риба і Бегонія дивитись онлайн в хорошій якості HD безкоштовно. ©Kino4ua Велика риба і Бегонія / Велика риба та яблуня 2016 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.0
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?