Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Чудернацька наука

Рік:
Ор. назва:
Weird Science
Країна:
США
Режисер:
Джон Хьюз
Тривалість:
01:33:30
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | НЛО-ТВ
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Хлопці, втомившись від численних мрій, пов'язаних з втратою невинності в комп'ютер вносять обкладинки журналів «Пентхауз» і «Плейбой», а також, для повної наукової складової експерименту фото Ейнштейна. В результаті виходить доступна і прекрасна Ліза. Але ось біда, хлопці її використовувати жодним чином не можуть. З появою прекрасної Лізи їхнє життя міняється, а також стаються дивні випадки які вони не можуть самі пояснити. Завдячуючи Лізі вони знаходять своє кохання, а також велика їй вдяка що допомогла Ваяту з його тупоголовим братом Четом. ©Kino4ua Чудернацька наука 1985 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.6
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?