Kino4ua.com
FullHD 1080p

Аватар

Рік:
Ор. назва:
Avatar
Країна:
Великобритания, США
Режисер:
Джеймс Кемерон
Тривалість:
02:21:57
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
2154 рік. Джеймс Сайлі (Джеймс Уортінгтон) - головний герой даного кінотвору. Він колишній піхотинець, який став інвалідом, в слідстві отриманої травми. Солдат приречений на довічне пересування в інвалідному кріслі. Доля героя не закінчила на цьому свої пригоди. Незабаром після травми, Джеймс дізнається про те, що під час пограбування, був убитий його брат-близнюк, який займався науковою діяльністю в сфері генетики. Том Сайлі, незадовго до своєї загибелі, повинен був відправитися на планету Пандора, яка розташовувалася в системі сузір'їв Альфа Центавра.

На долю Джеймса випав унікальний випадок зайняти місце рідного брата і виконати незакінчену їм місію - налагодити відносини між представниками планети Земля і місцевими жителями планети Пандора. Чи вийде у Джеймса впоратися з емоціями і виконати місію так, як цього вимагає від нього корпорація RDA, яку турбує лише добування анобтаніума (виняткового мінералу)? Чи вийде у нашого головного героя умовити представників раси На'ві на переселення з місць, де знаходиться джерело цінної руди? Відповіді на ці та інші питання, ви зможете отримати після перегляду фантастичної картини "Аватар". ©Kino4ua Аватар 2009 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
IMDb7.9
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?