Kino4ua.com
480p
PG

Му та Ципа (1 - 4 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Cow and Chicken
Країна:
США
Режисер:
Роберт Альварес, Джон Макінтайр
Тривалість:
1 серія: 06:34
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Новий Канал
Сімейні стосунки самої звичайної сім'ї, що складається з тата, мами і дітей (брата і сестри) не спричинили б, мабуть, у більшості глядачів особливого інтересу. Адже стільки вже серіалів є про різних сім'ях! Але абсолютно новий і нестандартний підхід до показу сімейних відносин і, в основному, до показу пригод братика і сестрички, змушують поцікавитися серіалом про Му та Ципу.

Почнемо з того, що імена головних героїв - аж ніяк, не метафора. Вони насправді - півник і корівка. І це при тому, що батьки у них - люди. Ось так буває іноді в окремо взятих мультиплікаційних країнах, в яких на подібні поєднання ніхто й уваги не звертає.

Му та Ципа - звичайні учні звичайної школи. Старший брат вважає себе набагато розумнішим сестри, але іноді він потрапляє в досить безглузді і неприємні історії, з яких його незмінно виручає сестричка. Але це нічого не змінює! Півник наполегливо вважає Корівку тупуватою. Але Корівка поблажливо ставиться до того, що братик вічно задирає свій ніс.

Досить своєрідна і дещо специфічна зовнішність всіх жителів містечка і, особливо головних героїв, ситуації і проблеми, що виникають у цієї парочки щодня, змушують глядачів не тільки сміятися, а й переживати про благополучні результаті їх пригод. ©Kino4ua Му та Ципа (1 - 4 Сезон) 1997 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb6.5
Основний торрент
1 сезон
2 сезон
3 сезон
4 сезон
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?