Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG

Мова ніжності

Рік:
Ор. назва:
Terms of Endearment
Країна:
США
Режисер:
Джеймс Л. Брукс
Тривалість:
02:11:55
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | ДІМ
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Аврора Грінуей залишилася без чоловіка, маленька Емма Грінуей без батька. Усю себе Аврора присвячує доньці, і дорослішає, розумна, самостійна дівчина, яка не знає, куди подітися від цієї всеосяжної опіки і збирається вийти заміж. Мати впевнена, що дочка робить трагічну помилку, що її обранець, молодий викладач Флеп Хортон, безбарвний, ненадійний як чоловік і безперспективний як професіонал. Але дочка закохана і дуже хоче дітей.

Минає кілька років. Емма, з чоловіком і дитиною, залишає Г'юстон і їде в Айову, де Флепу запропонували місце. Там у них з'являються ще двоє дітей. Вакуум, що утворився в душі Аврори, заповнюють щоденні дзвінки доньки в Де-Мойн і поява в її житті, а потім і в її домі, грубуватого, різкуватого, принципово неоковиркованого, але чарівного сусіда - відставного астронавта Гаррета Брідлава. Дочка із зятем сваряться і миряться, заводять і розривають інтрижки на стороні, роз'їжджаються "до мами" в Техас і з'їжджаються знову, онуки, що підростають, починають конфліктувати з батьками й розходитися по різні боки барикади в конфліктах батьків один з одним, бабуся на шостому десятку, схоже, знову знайшла особисте щастя.

Одного разу під час банального щеплення від грипу лікар звертає увагу на малопомітне ущільнення під пахвою Емми Хортон. І тільки на її поминках Аврора і Флеп зі сльозами обіймають одне одного. Вони двоє і діти - ось і все, що залишилося тещі і зятю від тієї єдиної, яку вони обидва, як виявилося, любили найбільше на світі. ©Kino4ua Мова ніжності 1983 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb7.4
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?