Kino4ua.com
HD 720p
R

Код (1, 2 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
The Code
Країна:
Австралія
Режисер:
Шон Сит
Тривалість:
1 серія: ~55 хв.
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий
Події нового гостросюжетного серіалу «Код» розгортаються навколо двох рідних, але в той же час абсолютно різних братів. Старший - успішний журналіст з гідною зарплатою, він завжди стриманий і охайний. Молодший брат менш удачливий по життю: йому доводиться стояти на роздачі в ресторанчику швидкого харчування, оскільки через свій складний характер він не може знайти собі більш престижну роботу.
Життя кожного з головних героїв йшло своєю чергою, поки одного разу до них в руки не потрапила важлива секретна інформація про злочинний світ. Ці відомості можуть принести серйозні неприємності багатьом впливовим людям, і ті готові піти на все, щоб не допустити їх розголошення. Тепер братам доведеться згуртуватися і разом думати, як виплутатися з цієї неприємної ситуації. Вони стоять перед складним вибором: поділитися інформацією з усім світом і піддати себе смертельній небезпеці, або піти наперекір совісті і залишити все в таємниці. А тим часом ця детективна історія з кожним днем стає все більш заплутаною ... ©Kino4ua Код (1, 2 Сезон) 2014 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.3
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?