Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG

Бейблейд. Вибух (1 - 7 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Beyblade Burst
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Катсушито Акіяма
Тривалість:
00:20:54
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований | ПлюсПлюс
Нова гра з Японії змагання двох блейдерів. Стати чемпіоном непросто. Хто переможе: найстійкіший, найшвидший або той хто крутить крутіше всіх. Аніме Бейблейд Бёрст / Бейблейд: Вибух прем'єра на нашому сайті. Юний хлопчик Волт мріє стати кращим в популярній грі, де б'ються кращі з кращих в турнірі. І щоб здолати противника йому варто постаратися бути успішніше, ніж всі навколо. Волт бере натхнення у свого кращого друга. Використовуючи техніку дзиги команди борються в центрі кола. Мета - виштовхнути один одного за межу кола, в якому вони обертаються з величезною швидкістю світла ... ©Kino4ua Бейблейд. Вибух (1 - 7 Сезон) 2016 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
6+
IMDb6.8
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?