Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Шпигунська гра

Рік:
Ор. назва:
The Catcher Was a Spy
Країна:
США
Режисер:
Бен Луїн
Тривалість:
01:34:41
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований
Переклад:
Російською - Оригінал
Друга світова війна в самому розпалі. Європа розривається від фашистського гніту, а Третій Рейх, який підкорив її, спрямовується далі - назустріч панування феодального ладу над усім світом. У цей нелегкий час набирає популярність Мо Берг - людина справді незвичайних інтелектуальних і фізичних здібностей. Він досягає успіху скрізь: будучи випускником престижного університету, Мо вільно говорить на семи мовах, є відомим бейсболістом і вміє зберігати чужі таємниці.

Завдяки своїм вмінням Берг привертає увагу Управління стратегічних служб - структури-прародительки ЦРУ. Мо тут же вербується в розвідку і, вміло користуючись своїми розумовими і фізичними можливостями, швидко з рядового громадянина перетворюється на першокласного шпигуна. Служба бачить приголомшливі успіхи новобранця і довіряє йому перше серйозне завдання.

Для здійснення задуманого Бергу необхідно переїхати до Німеччини - самий центр зла, де за даними розвідки якийсь Вернер Гейзенберг розробляє проект зі створення атомної бомби. Поява такої зброї у фашистів може приректи весь світ, що до вподоби управлінню. Мо довіряється місія зі знищення вченого. Але Берг не впевнений, що зможе вбити людину. ©Kino4ua Шпигунська гра 2018 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
IMDb6.3
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?