Kino4ua.com
PG-13

Форсаж 5: Пограбування в Ріо

Рік:
Ор. назва:
Fast Five
Країна:
США
Режисер:
Джастін Лін
Тривалість:
01:55:25
Переклад:
Українська мова Le Doyen | Професійний дубльований
Переклад:
Російською - Профессиональный (полное дублирование)
Брайан і Міа звільняють Домініка, зробивши напад на тюремний автобус. Однак тепер вони поза законом, і змушені ховатися. Вони залишають країну і відправляються в Ріо-де-Жанейро, де зупиняються у старого друга Вінса. Той підкидає їм работенку. Потрібно викрасти з поїзда, що їде кілька машин. Все обміркувавши і склавши геніальний план, вони відправляються на справу. Однак все псують люди бізнесмена Ернана Рейка, які також здійснюють напад на потяг. Їм потрібен навігаційний чіп, що знаходиться в одній з машин. В ході зіткнення двох угруповань, один з людей Рейка вбиває агентів які супроводжували вантаж, однак Домінік зі своїми людьми викрадає потрібну їм машину.
Що ж зробить Торетто, адже тепер їх переслідує спец-агент Хоббс і головорізи бізнесмена, які прагнуть поквитатися і дістати чіп. ©Kino4ua Форсаж 5: Пограбування в Ріо 2011 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
IMDb7.3
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?