Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG

Мій хлопець із зоопарку / Зоонаглядач

Рік:
Ор. назва:
Zookeeper
Країна:
США
Режисер:
Френк Корачі
Тривалість:
01:41:53
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований | студія LeDoyen
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Польська - Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Гріффін - звичайний службовець зоопарку. Він зустрічався з прекрасною дівчиною, але зробивши їй пропозицію руки і серця, отримав відмову через своє місця роботи. З тих пір пройшло п'ять років, і доля вирішила піднести хлопцю другий шанс. З нареченою, що не відбулася головний герой кінокартини «Зоонаглядач» зустрівся на звичному місці роботи. Побачивши дівчину, Гріффін усвідомив, що почуття ще не охололи, і він хоче все відновити. Однак Стефані повідомила, що готова почати все спочатку лише тоді, коли хлопець влаштується на престижну роботу і залишить своїх тварин. Героя довго гризуть сумніви з приводу відходу з зоопарку, так як він дуже любить своїх друзів, та й вони відповідають йому взаємністю. Гріффін вирішує, що особисте життя для нього важливіше професії і влаштовується в автосалон. Тепер у нього є можливість гідно заробляти, але герой сумує за своїми чотириногими підопічними. Він все ж не зміг перебороти себе і повернувся назад, і тут Гріффіна чекало те, про що він навіть подумати не міг. Звірі почали розмовляти з хлопцем - вони виявилися розумними істотами, але Гріффін ні в якому разі не повинен був розголошувати їх таємницю. Волохаті друзі героя вирішують допомогти йому завоювати серце Стефані, але незабаром звірі зрозуміють, що хлопцеві потрібна зовсім інша дівчина, і вони навіть знають її ... ©Kino4ua Мій хлопець із зоопарку / Зоонаглядач 2011 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb5.2
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?