Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Монахиня воїн (1, 2 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Warrior Nun
Країна:
США
Категорія:
Режисер:
Саймон Баррі
Тривалість:
00:45:24
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | DniproFilm
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Головна героїня серіалу жила спокійним і гармонійним життям, поки несподівано в молодому віці не загинула. Правда, смерть не поставила крапку в її історії. Силами вживленого в її тіло загадкового артефакту вона повертається до життя. Дівчина виявилася в ситуації, коли її життя набуло найнесподіваніший поворот! Вона впевнена в тому, що її воскресіння невипадково, адже знайшовши себе знову, вона виявила, що стала ще сильніше і могутніше за рахунок видатних надприродних здібностей. Правда, тепер, коли героїня володіє приголомшливими силами, вона готова зробити все можливе, щоб зупинити насування на світ загрозу. На планету нападають представники Ада. Безліч демонів виявляється на Землі, через що починається глобальна війна, а головними захисниками людського світу виступають відважні воїни стародавнього ордена, частиною якого, як виявилося, є сама головна героїня. У справу втручаються небесні жителі. Істоти з Раю тільки вдають, що готові допомагати, коли на ділі вони борються за свої ідеали і ідеї. Що ж буде далі в цій неймовірній і яскравій історії? ©Kino4ua Монахиня воїн (1, 2 Сезон) 2020 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.9
Основний торрент
1 сезон
2 сезон
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?