Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Гладіатор [Розширена версія]

Рік:
Ор. назва:
Gladiator
Країна:
США
Режисер:
Рідлі Скотт
Тривалість:
02:50:56
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | DniproFilm
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Події історичного фільму "Гладіатор" розгортаються навколо римського генерала Максимуса. Він благородна людина і величали воїн, який керує цілими легіонами. Максимус приносить Риму нову перемогу над варварами і мимоволі опиняється в центрі палацових змов. Він з честю боровся за велику імперію, але був звинувачений у зраді і засуджений до смертної кари. В результаті зради, генерал стає біглим злочинцем і незабаром потрапляє в полон.

Великому воїнові спіткає доля гладіатора, про яку незабаром дізнається вся імперія. Максимус здобув одну перемогу за іншою і серед народу отримує визнання і популярність. Він стає великим і непереможним воїном на арені, за яким готові піти його вірні воїни. Для імператора Максимус стає великою загрозою, з тисячами шанувальників. Однак попереду гладіатора очікує найголовніша битва, від якої буде залежати доля всієї імперії. ©Kino4ua Гладіатор [Розширена версія] 2000 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb8.5
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?