Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Загублені у космосі (1 - 3 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Lost in Space
Країна:
США
Режисер:
Тім Соутем, Дебора Чоу, Еліс Тротон
Тривалість:
1 серія: 38 ÷ 58 хв
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований | Le-Doyen, Багатоголосий закадровий | Dzuski
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
В недалекому майбутньому дослідження космосу стануть для жителів Землі звичайною справою. Космічні кораблі, раз у разі будуть приземлятися на злітних смугах, які вже нікого не дивують, а роботи давно отримали звання головних помічників і в побуті, і на виробництві. Джон Робінсон все життя вивчав інші планети, перебуваючи в постійному пошуку тієї, що стане для людства новим будинком. На жаль, неекономне використання природних ресурсів, екологічна катастрофа, і інші негативні чинники повільно, але вірно ведуть світ до повного виснаження. 

Подружжя вирішують разом відправитися на розвідку, і під час космічної експедиції вивчити незвичайний об'єкт під назвою Альфа-прайм. Згідно з попередніми висновками, атмосфера і рельєф дозволить людям влаштуватися на невивченою планеті, але занадто різкі перепади температури можуть стати серйозною перешкодою. Вчені відправляються в компанії військового пілота, який володіє багаторічним досвідом. Але вони і не підозрюють, з чим їм доведеться зіткнутися найближчим часом. 

Космічне судно зазнає аварії, двигуни виходять з ладу, і дослідникам дивом вдається уникнути загибелі. Вони змушені скористатися рятувальним човном і приземлитися на найближчій планеті. Чекати допомоги нема звідки, зв'язку з Землею немає, і героям належить навчитися виживати в складних умовах. Нове місце проживання не можна назвати привітним. Тваринний світ виявився набагато агресивніше, ніж можна було припустити. Чи вдасться відважним мандрівникам не тільки вижити, але і виконати важливу місію, або надії на порятунок немає? ©Kino4ua Загублені у космосі (1 - 3 Сезон) 2018 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb7.3
Основний торрент
1 сезон
2 сезон
3 сезон
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?