Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Фальшивомонетники

Рік:
Ор. назва:
Die Fälscher
Країна:
Німеччина
Режисер:
Штефан Рузовіцкі
Тривалість:
01:38:30
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | 1+1
Переклад:
Original English Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Дії драматичної кінострічки починаються 1936 року в Берліні. Незважаючи на наближення Другої світової війни, мешканець міста єврейського походження Соломон Соровіч на прізвисько Саллі прекрасно влаштувався і продовжує насолоджуватися своїм забезпеченим життям, в якому у нього є багато грошей, жінок і шампанського. Про рідкісний талант Саллі підробляти документи і гроші знають небагато, лише посвячені вузького кола фальшивомонетників. Саллі впевнений, що йому нема чого побоюватися, адже влаштуватися можна за будь-якої влади і будь-якого режиму. Але в один із днів шикарному життю приходить кінець: Саллі заарештовують і відправляють до концтабору, де вже доводиться виживати. Однак після переведення Соломона в окремий табір, життя трохи покращується. Разом з рештою талановитих фальшивомонетників, Соломон змушений займатися виробництвом фальшивих доларів і фунтів стерлінгів за наказом самого Гітлера. Ось тільки всі ув'язнені фахівці - євреї - прекрасно усвідомлюють, що ніколи не покинуть табір живими. ©Kino4ua Фальшивомонетники 2007 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb7.5
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?