Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Беовульф

Рік:
Ор. назва:
Beowulf
Країна:
США, Велика Британія
Категорія:
Режисер:
Роберт Земекіс
Тривалість:
01:54:43
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | ICTV
Видовищний анімаційний фільм, знятий у форматі тривимірного зображення, переносить глядачів в Данію початку тисячоліття. Події розвиваються на тлі майбутнього свята - місцевий правитель побажав влаштувати бенкет небачених розмірів, щоб таким чином відзначити закінчення будівництва нового крила його замку. Але своїм гучним святкуванням король лише пробудив стародавнього монстра. Наслідки були невтішними - чудовисько розтерзало більшу частину запрошеної знаті. Не витримавши подібної зухвалості, імператор Хротгард викликає чудовисько на поєдинок. Не слухаючи заклики жалюгідної людинки, монстр відправляється під землю. У розпачі король кидає клич по своєму царству, пропонуючи мисливцеві, здатному принести йому голову супротивника, величезну кількість золота. На заклик відгукується Беовульф. Великий воїн прибуває сюди разом зі своїми вірними воїнами, але перш ніж почати полювання, йому доведеться впоратися з більш небезпечним ворогом - радником царя. ©Kino4ua Беовульф 2007 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.2
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?