Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG

Шлях до слави

Рік:
Ор. назва:
Glory Road
Країна:
США
Режисер:
Джеймс Гартнер
Тривалість:
01:58:00
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Шлях до слави простим не буває. У цьому переконався Дон Хаскінс – чоловік, який був тренером жіночої баскетбольної команди. Події, про які йде мова у фільмі, відбуваються у 1966-му році в Техасі. Попрацювавши певний час з дівчатами, головний герой отримав пропозицію тренувати хлопців у коледжі. Погодившись, Дон отримав команду юнаків, трохи грошей і можливість діяти на свій розсуд, а свобода дій у такій роботі має велике значення. Герой починає працювати з новими підопічними, але дуже швидко розуміє, що в цій команді хороших гравців немає. Її потрібно посилювати. Тому він починає набирати нових гравців. Ними стають темношкірі хлопці, що на той час було неймовірною подією. Хаскінс поставив перед собою мету – вивести команду у лідери. Зробити це буде складно не лише через непідготовленість гравців, але й через постійні скандали. ©Kino4ua Шлях до слави 2006 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb7.2
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?