Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG

Шахерезада: Нерозказані історії (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Sherazade: The Untold Stories
Країна:
Німеччина, Австралія, Індія
Режисер:
Джоді Геннон, Стів Брістоу, Люк Джуревісіус
Тривалість:
1 серія: 23:36 (цілком серій: 26 з 26)
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований | Плюс-Плюс
Одного разу принц Карим, законний спадкоємець трону, був зрадженим своїм заздрісним братом і перетворений в великого синього монстра. Щоб повернути собі людську подобу і право правління, Карім і його відважна подруга Шахерезада залишають Золоте місто і відправляються на пошуки чарівного Древа життя. Їх шлях лежить через магічні і таємничі місця, де герої серіалу «Шахерезада: Нерозказані історії» зустрінуть легендарних Аладдіна, Синдбада і Алі-бабу, а також подружаться з кумедним джином Халілом. ©Kino4ua Шахерезада: Нерозказані історії (1 Сезон) 2017 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
6+
IMDb7.3
1 сезон
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?