Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG

Мауглі: Легенда джунглів

Рік:
Ор. назва:
Mowgli: Legend of the Jungle
Країна:
Велика Британія, США
Режисер:
Енді Серкіс
Тривалість:
01:44:53
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований | Netflix
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Мауглі: Легенда джунглів – відома історія, у якій розповідається про хлопчика, чиїми друзями і навіть родиною стали дикі тварини. Головний герой опинився у джунглях, коли був ще немовлятком. Він би точно загинув, якби не родина вовків. Як не дивно, тварини його не просто не загризли, а забрали до себе у зграю, ніби ще одне вовченя. Він був найслабшим серед новоспечених «братів», але зумів багато чому від них навчитись. Це і забезпечило його виживання в умовах, у яких інша людина б давно загинула. З часом він знайшов ще друзів – ведмедя Балу, пантеру Багіру, удава Каа. Але з’явився і ворог – тигр Шерхан. Чомусь він вирішив, що має полювати на Мауглі так само, як і на інших тварин. Та зустріч з цим звіром буде не найстрашнішим, що станеться з хлопчиком. Попереду його чекає складніше випробування – знайомство з власною людською природою… ©Kino4ua Мауглі: Легенда джунглів 2018 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb6.5
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?