Kino4ua.com
480p
PG-13

Ейр Америка (1 сезон)

Рік:
Ор. назва:
Air America
Країна:
США, Канада
Категорія:
Режисер:
Філіп ДеГуер
Тривалість:
00:44:30
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | Кіно
Чи варто говорити, що ця картина отримала безліч нагород. Якщо ж ви застали 90-ті, то запросто могли, як мінімум, чути про "Ейр Америка". Саме в той час він отримав найбільшу популярність в нашій країні. Всьому цьому передувала повнометражна картина з однойменною назвою.
Отже, перед вами не найбільша компанія, що займається перевезеннями на літаках. Головні герої - звичайні безробітні, які влаштовуються в цю компанію. Молоді і азартні, голодні до грошей і до життя. Вони беруться перевезти будь-який вантаж в будь-яку точку світу. Але все йшло гладко до певного моменту. Раптово, вони розуміють, що їх діяльність - всього лише прикриття для спеціальних служб (ЦРУ). Виявляється, під виглядом безневинного вантажу, льотчики переправляли зброю і наркотики. З боку держави все чисто, інакше як проводити подібні "чорні операції"? А ось з боку друзів і колег по нещастю присутні серйозні проблеми. Що ж зроблять герої? ©Kino4ua Ейр Америка (1 сезон) 1998 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb4.9
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?