Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Шукачі правди (1 сезон)

Рік:
Ор. назва:
Truth Seekers
Країна:
США, Великобританія
Категорія:
Режисер:
Джим Філд Сміт
Тривалість:
00:38:00
Переклад:
Українська мова HDrezka Studio | Багатоголосий закадровий
Переклад:
Російською - HDRezka Studio, HDRezka Studio (Украинский), LostFilm, Octopus
Вдень Гас займається установкою широкосмугового інтернету, а ночами перевтілюється в невтомного шукача пригод. Разом зі своїми близькими друзями він подорожує по всій Великобританії, займаючись пошуками доказів існування потойбічних сил. Але герой серіалу «Шукачі правди» не просто вивчає присутність надприродного в нашому світі, а й докладно розповідає про пригоди своєї команди численним передплатникам його каналу.

Гас відвідує занедбані церкви, зруйновані будівлі, забуті госпіталі, секретні бункери та інші місця, де можуть мешкати примари. У нього з собою завжди є аматорське імпровізоване обладнання, здатне виявити щось незвичайне.

Одного разу, перебуваючи в процесі вивчення чергового місця, герой серіалу відшукує сліди чогось загадкового. Намагаючись прояснити для себе справжню сутність знайденого, Гас виходить на масштабну змову, що має на меті знищення цивілізації.

Залучаючи не тільки своїх друзів з розслідувань, а й начальника, з серії в серію Гас буде намагатися зупинити тих, хто загрожує людству. ©Kino4ua Шукачі правди (1 сезон) 2020 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
IMDb7.1
Основний торрент
1 сезон
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?