Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Шибайголова (1, 2, 3 сезон)

Рік:
Ор. назва:
Daredevil
Країна:
США
Режисер:
Філ Абрахам, Стівен С. ДеНайт, Кен Джіротті
Тривалість:
00:50:01
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Shirifugen
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал
Він повністю сліпий, але це зовсім не означає, що він нічого не може бачити. Він бачить набагато більше будь-якого зрячого, адже він може чути і відчувати те, що недоступно практично нікому ...
Метт незрячий, але це абсолютно не заважає йому працювати адвокатом. Він чудово справляється зі своїми обов'язками, але ж бувають випадки, коли правди не добитися через правосуддя. Коли сліпий адвокат усвідомлює, наскільки сильно в ньому розвинені всі інші почуття, він розуміє, що може врятувати своє рідне місто від злочинності. Одягнувши костюм супергероя, він більше не Метт, тепер він - Шибайголова, який готовий здійснювати подвиги і ніщо не зможе йому в цьому перешкодити! ©Kino4ua Шибайголова (1, 2, 3 сезон) 2015 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb8.6
Основний торрент
1 сезон
2 сезон
3 сезон
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?