Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Зв'язок

Рік:
Ор. назва:
Coherence
Країна:
США, Великобританія
Режисер:
Джеймс Уорд Біркіт
Тривалість:
01:29:40
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал
Зв'язок – фантастичний трилер, дія якого відбувається тієї ночі, коли можна бачити падіння комети. З цього приводу і вирішили зібратись чотири пари під одним дахом. Хоча головною причиню було все ж бажання побачитись, поспілкуватись усім разом, адже за усіма проблемами дорослого життя часу на розмови у дружньому колі просто не вистачає. Зустрівшись, друзі почали обговорювати останні новини, ділитись враженнями про щось, жартувати. І тут Емі почала розповідати про ті випадки, коли комети раніше теж пролітали над Землею, і який вплив це мало на життя деяких людей. Поки вона говорила у будинку почало відбуватись щось дивне. Несподівано згасло світло, почувся якийсь стукіт, а потім усе затихло. Місто миттєво стало пустим, зникли навіть машини, але друзі бачать, що у будинку навпроти горить світло і там є люди. Їм стає цікаво, що ж відбулося, тому герої вирішують піти і розвідати все. Якби вони тільки знали, що їх там чекає… ©Kino4ua Зв'язок 2013 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
IMDb7.2
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?