Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Богемна рапсодія

Рік:
Ор. назва:
Bohemian Rhapsody
Країна:
Велика Британія, США
Режисер:
Брайан Сінгер
Тривалість:
02:14:37
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований | Postmodern
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Назва якого колективу входить вам на серце, якщо запитати про найкращу рок-музику століття? Більшість глядачів не замислюючись відповість: Queen. І будуть праві як мінімум в тому, що ці музиканти неймовірно успішні і цілком можуть носити почесне звання. Причому незважаючи на те, що соліст групи загинув багато років тому. У біографічній драмі «Богемна рапсодія» нам належить побачити Фредді Меркьюрі живим. Ми познайомимося з головним героєм так близько, що почнемо розуміти вчинки Фредді, які його сучасники не завжди були готові приймати. Ця людина однозначно випереджав свій час. Відмовившись від банального стилю, властивого той час, Фредді вирішив робити музику, яка народжується в його душі. Через такого підходу до творчості кожна композиція виходила настільки незвичайної, що слухач не міг зрозуміти, чи подобається вона йому чи, навпаки, відштовхує. Основні події фільму фокусуються на фестивалі Live Aid, який став знаменним заходом. Саме тоді, як вважають численні критики і експерти, сталося найбільша подія в історії рок-музики. До того ж, саме цей концерт дозволив Меркьюрі возз'єднатися з друзями і колегами. ©Kino4ua Богемна рапсодія 2018 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb7.9
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?