Kino4ua.com
HD 720p
R

Легенда про Куміхо (1, 2 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Tale of the Nine Tailed
Країна:
Південна Корея
Режисер:
Канґ Шін Хйо
Тривалість:
00:60:00
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | MariAm Project
Переклад:
Російською - Оригінал
У світі дорами «Легенда про Куміхо» тварини вміють перетворюватися в людей. Вони без особливих проблем зливаються з натовпом, навіть не викликаючи жодних підозр про свою справжню сутність. Лі Ран - лис, люблячий трансформуватися в людину. У його племені навчають бути хитрим, чарівним, жорстоким і іноді безпринципним. І Лі Ран хоче відповідати цим ідеалам. Він зневажає людський рід і любить грати з людьми, заманюючи обіцянками, що розбивають серця. Лі Ен - зведений родич Лі Рана. Він самовпевнений, красивий і жорстокий, якщо цього вимагає ситуація. У людському світі він завжди виступає щитом між людьми і тими, хто в них перевтілюється. Тому брати з серіалу часто стикаються при не найприємніших обставинах. У центрі сюжету дорами «Легенда про Куміхо» виявляється жінка-продюсер Нам Джі А. Більше 20 років тому її батьки зникли після страшної аварії і зараз вона хоче докопатися до істини. Дівчина здогадується, що в цьому трагічному випадку можуть бути замішані надприродні сили. Пошуки, розпочаті в першій серії, приводять її до Лі YOну. Вона відразу ж приходить до думки, що він може бути не тим, за кого себе видає. ©Kino4ua Легенда про Куміхо (1, 2 Сезон) 2020 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb8.0
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?