Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Секс-відео

Рік:
Ор. назва:
Sex Tape
Країна:
США
Режисер:
Джейк Кездан
Тривалість:
01:34:35
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Герої дуже забавної гостросюжетної американської комедії переживають проблеми. Але, не наважуючись діяти кардинальним способом, вони пробують інші методи. Для того, щоб знову розпалити колись бурхливі пристрасті, парочка вирішується зняти «Секс-відео», де головними героями, безумовно, будуть фігурувати вони самі. Все готово: дітей немає вдома, камера, повільна романтична мелодія, приглушене світло. Загалом, суцільний інтим. Все пройшло просто чудово, як і планувалося. Пара шалено щаслива, відносини знову налагоджуються. Життя заграла новими яскравими фарбами, як і багато років тому. Але жах! Раптом виявляється пропажа знятого ними фільму. Кому знадобилася ця плівка? А головне питання: «З якою метою?» Комедія обіцяє дуже інтригуючий фінал. ©Kino4ua Секс-відео 2014 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb5.1
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?