Kino4ua.com
R

Тринадцятий поверх

Рік:
Ор. назва:
The Thirteenth Floor
Країна:
США, Німеччина
Режисер:
Йозеф Руснак
Тривалість:
01:40:30
Переклад:
Українська мова НТН | Багатоголосий закадровий
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Дублированный
Тринадцятий поверх – фантастичний трилер, який занурить глядачів у віртуальний світ, створений професіоналами. Отже, спеціалісти однієї могутньої корпорації, яка спеціалізується на сучасних комп’ютерних технологіях, довго і важко працювали над створенням іншої реальності – ідеальної з усіх боків і в усіх своїх проявах. Цей досконалий світ приваблює людей, але ж він лише віртуальність, комп’ютерна графіка, хоча виглядає максимально реалістично. Після такого тріумфу по місту, де живуть програмісти, прокотилась хвиля убивств. Намагаючись знайти злочинця, герої фільму приходять до висновку, що його марно вистежувати у цьому світі – потрібно занурюватись у віртуальний. Але складність у тому, що вбивця може вдало маскуватись. Щоб його відшукати, необхідно повірити у те, що віртуальний світ – не лише графіка, а реальність, яка справді існує… ©Kino4ua Тринадцятий поверх 1999 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
IMDb7.1
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?