Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Біля моря

Рік:
Ор. назва:
By the Sea
Країна:
США, Франція
Режисер:
Анджеліна Джолі
Тривалість:
02:02:25
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований | студія Le Doyen
Переклад:
Російською - Оригінал
Біля моря вирішили пожити герої стрічки – танцівниця Ванесса і її чоловік Роланд. Колись між ними була пристрасть, вони не могли набутись разом, але час минув, почуття ущухли, стосунки почали змінюватись. Ванесса присвятила себе танцям, вони частина її життя, жінка звикла до захоплених поглядів публіки, до оплесків після виступу. А тепер уваги до її особи стало менше, але найгірше, що з чоловіком стосунки погіршились. Роланд намагався приділяти їй час, але не завжди міг задовольнити її потребу в увазі. А віднедавна між ними зовсім немає іскри, вони просто охололи один до одного. Та руйнувати союз вони не готові, тому намагаються реанімувати стосунки, відправившись на Лазурний берег. І це дійсно спрацьовує. У серцях знову запалюється вогонь. Здається, ситуація налагоджується, але герої просто не знають, яке випробування чекає їх попереду… ©Kino4ua Біля моря 2015 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb5.3
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?