Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Assassin's Creed: Кредо вбивці

Рік:
Ор. назва:
Assassin's Creed
Країна:
США, Франція, Велика Британія, Гонконг, Тайвань, Мальта
Режисер:
Джастін Курзель
Тривалість:
01:55:31
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Революційні технології досягли піку свого розвитку. З'явилася та можливість, про яку людство ще кілька років тому мріяти навіть не могли. Новітні технології дозволяють управляти генетичною пам'яттю, подібно якоїсь іграшці. Головний герой фільму - перша людина, яка протестує ці технології на собі. Йому вдасться побувати в ролі такого собі Агілара - людини з Іспанії, який жив в далекому п'ятнадцятому столітті. Каллум Лінч отримає все ті навички і знання, які були у його предка. Іншими словами, він має стати зовсім іншою людиною. В кінцевому підсумку головний герой повинен буде дати бій лицарям ордена тамплієрів. Здавалося б, ці лицарі вже багато років не існують. Але, як виявилося, і в наш час такі люди творять змови.

Життя Лінча з появою неймовірною технології кардинально зміниться. Він переживе ті пригоди, які він вважав справжньою фантастикою. Але всі події будуть відбуватися з Каллум насправді, як би не було важко в них повірити. ©Kino4ua Assassin's Creed: Кредо вбивці 2016 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb5.6
Основний торрент
 • Плеєр 1
 • Плеєр 2
 • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?
 1. неважливо
  неважливо
  6 лютого 2021 21:57
  + 0 -
  як правильно сказано від 30хв!
  і те що робиться наразі в Світі, може мати прямі зв'язки...