Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Нічна зміна (1, 2, 3, 4 сезон)

Рік:
Ор. назва:
The Night Shift
Країна:
США
Категорія:
Режисер:
Тімоті Басфілд, Ерік Ла Салль, Девід Бойд
Тривалість:
00:45:00
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий
Сюжет комедійного серіалу «Нічна зміна» розповідає про роботу високопрофесійних лікарів в лікарні Сан-Антоніо після роботи на війні. Їм тепер доводиться пристосовуватися до роботи «на громадянці», так як умови роботи в лікарні сильно відрізняються від умов попередньої роботи. Ці лікарі, бачили багато на війні, але у них вийшло зберегти почуття гумору, яке в їх роботі рятує від стресів. Головні герої серіалу присвятили свою професію і роботі все життя. Лікарі більшу частину часу проводять на роботі, якій віддають все. Від їх професійних якостей залежать життя людей, яким вони допомагають вижити.

Головні герої серіалу: Ті Сі Келлахан, у якого постійні конфлікти з керівництвом і Мішель Рагос, який працює адміністратором клініки і в планах у нього стати лікарем. Головні події серіалу відбуваються на нічному чергуванні. Джордан Олександр-це колишня подружками колега Ті Сі Келлахана, яка мріє зайняти вищий пост. Джордан Олександр для того щоб працювати вночі, повинна довести новому начальнику Майклу Рагос, що вона зможе навести порядок в цьому хаосі. Між Ті Сі Келлахан і Майклом Рагосом відбувається зіткнення з питань лікарняних. ©Kino4ua Нічна зміна (1, 2, 3, 4 сезон) 2014 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
IMDb7.4
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?