Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Шалена Місія в Маямі

Рік:
Ор. назва:
Le flic de Belleville
Країна:
Франція
Режисер:
Рашид Бушареб
Тривалість:
01:51:18
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований | Cinema Sound Production
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Фільм розповість глядачеві про співробітництво і взаємовідносини двох детективів. Один з них - Себастьян «Бааб» Бошар - поліцейський з африканськими коріннями, другий - Рікардо Гарсія - служитель закону, батьки якого перебралися до Франції з Куби. Чоловіки є висококласними фахівцями, які брали участь у багатьох секретних операціях. Тепер головним героям комедійного бойовика «Жарти в сторону 2: Місія в Майамі» належить об'єднати зусилля у важливому спецзавданні. Для цього вони відправляються в сонячний Майямі, щоб потрапити в кримінальне угрупування, що займається збутом наркотиків. Колегам необхідно знайти спільну мову, чітко виконувати інструкції начальства і не піддатися на спокуси південного міста, розташованого на березі океану. А ще вони повинні бути схожі на відпочиваючих і не привертати до себе уваги. Високому Себастьяну з прекрасною фігурою набагато складніше залишитися непомітним в місті, насиченому розвагами і прекрасними дамами, ніж зразковому кубинцеві Рікардо. Однак їх об'єднує розважливий і допитливий розум, величезний досвід розкриття подібних справ і відданість своїй професії. Чи вдасться поліцейським викрити злочинне угруповання і запобігти продажу ще однієї великої партії заборонених речовин? ©Kino4ua Шалена Місія в Маямі 2018 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb5.0
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?