Kino4ua.com
HD 720p
R

Хороші дівчата (1, 2, 3, 4 сезон)

Рік:
Ор. назва:
Good Girls
Країна:
США
Категорія:
Режисер:
Дін Парізо
Тривалість:
43
Переклад:
Українська мова В одне рило
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - ColdFilm, HDrezka Studio, NewStudio, Octopus, TVShows
У центрі сюжету нового захоплюючого серіалу «Хороші дівчата» - прості дівчата, все життя пливли за течією. Вони не прагнули до високої посади, що не намагалися стати майстрами в певній сфері, їм подобалася обрана роль домогосподарки, прищеплена з дитинства. Рано вийшли заміж, народили малюків, а після почалися труднощі. Спочатку проблеми з вихованням, підтримкою подружжя, розумінням колег і друзів, а після підключилися і фінансові негаразди.
Зібравшись разом після чергового важкого трудового дня, головні героїні вирішили знайти рішення. Терміново потрібно дістати непідйомну суму. Але де її добути? В голову жінкам приходить тільки пограбування. Зібравши кілька іграшкових пістолетів і дитячих масок, вони вриваються до місцевого супермаркету з метою обчистити його ... ©Kino4ua Хороші дівчата (1, 2, 3, 4 сезон) 2018 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
IMDb7.7
Основний торрент
1 сезон
2 сезон
3 сезон
4 сезон
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?