Kino4ua.com
FullHD 1080p

Пастка-22

Рік:
Ор. назва:
Catch-22
Країна:
США
Режисер:
Джордж Клуні, Грант Хеслов, Еллен Кёрас
Тривалість:
00:45:00
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий
Переклад:
Російською - AlexFilm, LostFilm
Йде Друга морової Війна. Усюди хаос і руйнування. Десь в Європі американські військово-повітряні сили ведуть активну боротьбу за звільнення мирних жителів, окупованих нацистами міст. Капітан Йоссаріана разом з групою пілотів був розміщений на острові Піаноза, який знаходиться в Тірренському морі. Життя на базі йде своєю чергою. Прості людські відносини не заважають щоденної солдатської ноші. Щоденні нальоти на ворожі території стають буденністю. Серед своїх товаришів по службі він здобув повагу і авторитет. Він стає прикладом того, як треба ухилятися від вогню ворожих кулеметів. Але ніхто не знає справжньої причини його майстерності. Насправді він дуже сильно боїться смерті. Страх інстинктивно веде його до перемоги над супротивником. При цьому постійно перебуваючи під стресом, його нерви починають повільно здавати. Одного разу, в черговому своєму завданні трагічно гине його товариш. Ця подія сильно вражає загартованого офіцера. Він починає ненавидіти все, що пов'язано з війною. Але просто покинути фронт не кращий варіант. Вище командування і однополчани можуть порахувати його боягузом і зрадником батьківщини. Раптово його відвідує геніальна ідея - прикинутися збожеволілим і божевільним психом. Але він раз по раз зазнає невдачі. Всьому виною «Виверт-22 / Уловка - 22». Це якась секретна поправка в статуті. У ній йдеться про те, що в разі, якщо солдат відмовляється воювати, він не буде вважатися божевільним. Оскільки тим самим він проявляє свою розсудливість. Чи зможе Йоссаріана домогтися бажаного? ©Kino4ua Пастка-22 2019 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
IMDb7.7
1 сезон
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?