Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Форс-мажори / Костюми (Всі сезони, всі серії)

Рік:
Ор. назва:
Suits
Країна:
США
Категорія:
Режисер:
Антон Кроппер, Майкл Сміт, Кріс Місіано
Тривалість:
43
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Професійний, багатоголосий
Сюжетна лінія телесеріалу оповідає про життя молодого успішного випускника юридичного інституту, Майка Росса. Не так давно хлопець влаштувався на роботу в одну з найвідоміших юридичних фірм в Манхеттені. Його безпосередній начальник - відомий на всю країну адвокат Харві Спектер, за плечима якого чимало успішних судових справ. Ще будучи студентом, Майк зустрічався з цією людиною, і запам'ятався йому як працьовитий студент, який цікавиться наукою.
Харві, спілкуючись з хлопцем, згадує себе в юні роки. Він був таким же непосидючим, талановитим, розумним і допитливим студентом. Досвідчений юрист збирається передати всі свої знання, навички та вміння молодому хлопцю. Крім того, Харві збирається зробити Майка своїм компаньйоном по бізнесу. ©Kino4ua Форс-мажори / Костюми (Всі сезони, всі серії) 2011 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
IMDb8.5
Основний торрент
1 сезон
2 сезон
3 сезон
6 сезон
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?