Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Дев'ять місяців

Рік:
Ор. назва:
Nine Months
Країна:
США
Режисер:
Кріс Коламбус
Тривалість:
01:43:18
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | ТЕТ
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Історія цієї молодої сім'ї взята з нашого з вами повсякденного життя. Спеціаліст в галузі дитячої психотерапії та вчителька танців, вже п'ять років перебувають в щасливому сімейному шлюбі. Питання про появу дитини в їх сім'ї, це було лише питання часу. Так як материнські почуття Ребекки взяли над нею верх, Семуель, її чоловік, залишається тільки вести страшний дев'ятимісячний відлік часу і готуватися до тотальних змін у своєму житті. Він буде здивований думками про більшу квартиру, про більшу машину і багатьом іншим ... ©Kino4ua Дев'ять місяців 1995 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb5.5
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?