Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Шляхи слави

Рік:
Ор. назва:
Paths of Glory
Країна:
США
Режисер:
Стенлі Кубрік
Тривалість:
01:28:40
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий
Переклад:
Російською - Оригінал
Шляхи слави – військова драма, події якої відбуваються у 1916-му році, коли Перша Світова війна у самому розпалі. Брулард, один французький генерал, наказує своїм солдатам йти штурмом на німецьку позицію, яка вважається просто неприступною. Але полковник Декс, який бачить, що ця атака веде лише до втрат солдат, зупиняє їх. Звісно, це призводить до провалу операції наступу, після чого генерал влаштовує показовий трибунальний суд для трьох солдат, яких назвали боягузами. Він упевнений, що їх розстріл бойовий дух всієї армії значно підвищить. Та насправді Брулард намагається захистити самого себе перед пресою. А до вчинку полковника Декса він ставиться так, ніби той намагався просто зайняти місце дивізійного генерала Міро. Генерал чомусь не вірить, що Декс дійсно хотів захистити у важкій ситуації солдат, і це був вчинок по совісті. ©Kino4ua Шляхи слави 1957 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
IMDb8.4
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?