Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Техаська різанина бензопилою 4: Нове покоління

Рік:
Ор. назва:
The Return of the Texas Chainsaw Massacre
Країна:
США
Режисер:
Кім Генкел
Тривалість:
01:27:18
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | 1+1
Переклад:
Російською - Оригінал
Почалась ця історія ще в 1973 році, коли псих з бензопилою в руках з Техасу наводив жах на американських жителів. Дуже довго про нього ніхто нічого не чув, проте зараз він знову став творити жахи. У невеликому містечку штату Техас проходить випускний бал. Четверо молодих людей вирішили покататися на машині навколо містечка і випадково виявляють самотній будиночок в лісовій гущавині. У цьому будинку і мешкає забута сім'я маніяків, які обожнюють руйнувати все живе, заподіювати болісну біль людям. Нещасні жертви потрапили в страшну пастку ... ©Kino4ua Техаська різанина бензопилою 4: Нове покоління 1994 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb3.3
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?