Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Сирена (1 - 3 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Siren
Країна:
США
Режисер:
Нік Копус, Стів Эделсон, Джон Бедем
Тривалість:
1 серія: ~42 хв.
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Новий Канал (s1), Багатоголосий закадровий | Dniprofilm (s2)
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал
Міфічні створіння - русалки, давно таяться в древніх історіях Бристольской бухти. Ціле місто було побудоване на легенді, символом якого стали сирени. Ніхто, не вірить в існування цих створінь. Але як і в кожної легенді, є своя частка правди. Раптово всі вигадані історії руйнуються, перетворюючись в реальність. Коли рибальський човен випадково виловлює щось жахливе, і красиве. 

В історію вплутується Бен, він з родини засновників міста. Розповіді друзів він не захотів слухати, поки не побачить в живу. І йому випадає така можливість, мало не збивши молоду оголену дівчину в лісі. Вона була налякана, ледве переставляла ноги. Вирішивши допомогти їй, Бен забирає її додому де відбувається його перше знайомство з істинною русалкою...  ©Kino4ua Сирена (1 - 3 Сезон) 2018 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb6.9
1 сезон
2 сезон
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?